Menu Zavřeno

Soutěž: Silná a krásná s Pantene pro-V

Placená spolupráce

Soutěž: Silná a krásná s Pantene pro-V

Je opět čas, udělat několika z vás malou radost.  :) Dnes večer na 👉 instagramu i 👉 facebooku Jsem žena odstartuje soutěž, ve které budete moci vyhrát vlasovou péči Pantene pro-V superfood.

Soutěž probíhá paralelně s akcí, na kterou bych vás chtěla upozornit a která se týká právě zmíněné, vlasové kosmetiky Pantene. Od 25.4. do 25.6. tohoto roku přispějete každým nákupem produktů Pantene na dobrou věc.

Daruj vlasy onkologickým pacientkám!

Darujte vlasy! A nemusí být jen vaše vlastní. Jak jsem již zmínila, z jakéhokoli zakoupeného produktu Pantene věnuje společnost P&G část výdělku nadačnímu fondu Daruj vlasy, který se následně postará o to, aby se za získané peníze vyrobily paruky pro onkologické pacientky. Paruky budou vyrobeny z pravých vlasů. Jejich smyslem je udělat radost a pomoci ženám, které onemocněly rakovinou a přišly o vlasy, cítit se stále silná a krásná.

Přispět můžete i vy

Pokud máte rády produkty Pantene, nebo prostě pokud si jen chcete koupit šampon a ještě přispět na dobrou věc, můžete tak učinit v prodejním řetězci Globus, v termínu 25.4 až 25.6.2019. Pokud tak učiníte, nezapomeňte postnout na síti příspěvek s hashtagem #silnaakrasna

Soutěž o Pantene pro-V superfood

Tak a ještě k slibované soutěži. :) Ta odstartuje dnes večer na sociálních sítích FB  a IG. Podmínky soutěžení se dočtete přímo u soutěžního příspěvku. Určitě bude super, pokud pomůžete sdílet a šířit dál. :)

Pokud by vás zajímaly detailnější informace o celém projektu, dozvíte se je zde:
https://darujvlasy.cz/silna-krasna-recenze-pantene-pro-v/

No a pokuď se chcete vrhnout do soutěžení, čekujte sítě Jsem žena, za chvíli to vypukne! ;)

Posted in Partneři a spolupráce

Mohlo by tě zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *