Všechny články, Výlety a cestování

Tip na výlet: Penzion na Lukách

Tip na výlet: Penzion na Lukách

Tip na výlet: Penzion na Lukách

Minulý víkend jsem se měla možnost podívat do krásného penzionku, který mne hodně nadchnul. Takže další tip na výlet! Miluju vesnický styl, ve kterém je právě penzion Na lukách zařízen, takže jsem si říkala, že vám udělám pár fotek a napíšů několik řádků. :) 

„Na lukách“ je opravdu trefný název, pro romantické místo uprostřed ničeho. :) Ideální pokud chcete někam vyrazit vyloženě za odpočinkem. Dokážu si představit, že bych tam uměla strávit příjemný víkend s knihou v ruce, nebo procházkami, oslava nebo grilovačka s přáteli, pro kterou je rovněž penzion výborně uzpůsoben. Super jsou venkovní, zastřešené terasy a dvůr celkově. Pokoje jsou moc pěkně, romanticky „venkovsky“ zařízené, sociální zařízení skvěla čistotou.

Upoutalo mne, že se tam pořádají i svatby, takže jsem opět na vážkách. Oproti severu Čech je to skutečně nebe a dudy, kdy ubytování Na lukách je již od 350,- korun. Za což na severu dostanete tak nocleh na seníku, se kterým se krása penzionu nedá absolutně srovnat. Třeba Hotel Zámeček v Raspenavě, který se mi taky celkem líbil (hlavně díky zahradě) ale uvnitř je zařízen jako klasická, lepší ubytovna, za kterou je cena mnohem vyšší než Na Lukách. No, mám o čem přemýšlet.

Malinkaté mínus byla sprchová hlavice, ze které stříkala voda několika proudy :)) ale to je drobnost na výměnu. Každopádně stejně nepokazila celkový, velmi pozitivní dojem.

Mrkněte na fotky. Vyrazili byste? :)

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.