Partneři a spolupráce, Tipy

Tip pro Ježíška: Luxusní, ručně a s láskou dělaná mýdla Savon de Lisoleil

Tip pro Ježíška: Luxusní, ručně a s láskou dělaná mýdla Savon de Lisoleil

Tip pro Ježíška: Luxusní, ručně a s láskou dělaná mýdla Savon de Lisoleil

Pokud každoročně tápete, co komu pořídit k Vánocům, dnes mám pro vás jeden voňavý a velmi kvalitní tip. Vyřešíte jím hned několik much jednou ranou. Zavřené obchody a snížené možnosti výběru ještě více komplikují letošní možnosti pořídit něco opravdu originálního. Ale na všechno je řešení! Třeba luxusní, ručně a s láskou dělaná mýdla Savon de Lisoleil.

Samozřejmě i já jsem často s výběrem dárků trochu "na štíru" a všechno by bylo jednodušší, kdyby bylo aspoň trochu víc času brouzdat internetem.  Takže jsem velmi vděčná za tuto milou spolupráci, díky které si mne zmíněná "handmade" kosmetika objevila sama.

Mydlinkový luxus

Za vším stojí Anastasia Krasilnikova, která již dvanáctým rokem žije v Praze, miluje, dýchá a žije pro mýdla! Do svých krásných produktů se snaží otisknout maximum svých schopností a toho nejlepšího z přírody, což se promítá do vzhledu a designu, složení,  funkčnosti i krásných obalů. Všechny produkty jsou ručně vyráběné, netestovány na zvířatech a s pečlivě zvoleným složením.

Mýdla jsou opravdu vymazlená na pohled a nejlepší je, že můžete obdarovat nejen dámy, dívky a ženy - ale i mužskou polovičku světa. Péče o pleť v podobě mýdel plných jojobového oleje, bambuckého másla, čistícího jílu a dalších, úžasných látek, je prostě záležitost unisex. Pro pány se dá vybrat nejen podle určení ale třeba podle barvy nebo vůně. Mýdla Savon de Lisoleil dokážou potěšit téměř každého, kdo preferuje praktické, ale i rozkošné, voňavé a kvalitní věci.

Jak se vám líbí ruční tvorba Anastasie?

A jak jste na tom vůbec s výběrem vánočních dárků? Budete případně chtít nějaké další tipy?
Těším se na vaše komentáře, J.

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *