Inspirativní, Všechny články, Ze života

Ze života: 6 důvodů, proč by single měli Valentýna oslavovat nejvíc!

Ze života: 6 důvodů, proč by single měli Valentýna oslavovat nejvíc!

6 důvodů, proč by single měli Valentýna oslavovat nejvíc!

Jste single – tedy nezadaní – a na „slavného“ Valentýna máte tak akorát náladu na nic a vztek, na ty přihlouple vrkající holoubky kolem? :) Ale přátelé, vůbec není důvod! Protože právě vy byste měli oslavovat nejvíc! A v dnešním  článku vám napíšu proč. :))

Každá láska má svá úskalí, každý krajíc dvě strany a každý životní styl něco do sebe. Ať už je to život v páru, nebo samostatně. Aby ale bylo jasno, že na Valentýna může slavit opravdu každý a k žádným smutkům není důvod,

zde to máte černé na bílém, v bodech:

1. O holoubcích: dneska vrkají, zítra štěkají, důvod se vždycky nějaký najde, takže buďte v klidu.  A to vy můžete, protože není kdo by na vás štěkal. :)

2. Potkáváte na ulici muže spěchající domů s pugétem? No co. Doma pugét, milence šperky, ale je o co stát? Do hlavy a do života nikomu nevidíte a není všecko zlato, co se třpytí. Než žít lež, raději sama, naplno a opravdově.

3. Týden před výplatou a ještě utrácet za dárky na důkaz lásky? Jasně, sobě přeci! Jako single se okamžitě vypravte na lov nové kabelky. Váš rozpočet patří jenom vám a to někdy může být velké pozitivum. :)
4. Času je málo a buď patří muži, sobě samé, nebo kamarádkám. Nebo všem částečně a v letu. (A to nepočítám děti). Single? Yes! Užívejte si čas na sebe a kamarády, dokud to ještě jde – naplno.

5. Není nad to, když přijdete domů a naleznete své hnízdečko v takovém stavu, v jakém jste ho opustila. Ve dřezu nepřibylo nádobí, v koupelně nepovyrostla hromada prádla a na zemi v chodbě nenajdete podivný zaschlý „lívanec“ z nevypártatelného zdroje.

6. Namísto vlastnoručně vařené večeře o třech chodech si otevřete láhev vína, pustíte film a počkáte si, až vám to donášková služba naservíruje až pod nos. ;)

A samozřejmě, důvodů by se našlo mnohem víc. Jak jsem řekla na začátku, vše je o úhlu pohledu a život se dá užít naplno, právě teď a právě tady. Přeji abyste měli mnoho lásky nejen na Valentýna, především k sobě samým a následně od všech vašich blízkých, nebo partnerů. A kdyby vás napadl nějaký další důvod proč by single měli Valentýna oslavovat nejvíc, budu ráda když mi ho napíšete do komentáře. :)

Jana

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.