Výlety a cestování

Cestování: Výlet v Bavorsku a pár inspirativních keců :)

Cestování: Výlet v Bavorsku a pár inspirativních keců :)

Cestování: Výlet v Bavorsku a pár inspirativních keců :)

Kdo sledujete moje sociální sítě, tak jste určitě postřehli výlet do Baaavorskaaa. :) Pozvala mne společnost Anita. Potkala jsem spoustu inspirativních lidí. Dostala jsem spoustu krásných dárků. Viděla jsem spoustu krav, bejků a zelenomodrou přírodu v Bavorsku a Rakousku. A chtěla jsem vám o tom všem napsat  trochu víc. Vimjá... Třeba se nadchnete a vyrazíte do Rakouského wellness hotelu!

Trošku o Anitě. Ale jenom trošku!

Je několik důvodů, proč s touto společností velmi ráda spolupracuji a mám i skálopevné přesvědčení o jejich produktech, které aktivně nosím. :) nicméně, dnešní článek jsem chtěla pojmout spíš tak trochu víc "cestovatelsky" a o zážitcích, kterých bylo fakt dost.

O výletě. Trošku víc.

Výlet byl organizovaný pro blogerky ze střední a východní Evropy, což mne nadchlo už ideou. Jednak, že půjde o "mezinárodní slet", což už je samo o sobě celkem fajn věc, která se mi neděje každý den a dále proto, že vítám možnost poznat se s jinejma holkama "z oboru". :)) Tím myslím blogerky, v tomto případě. :D Tak jo, část z nich je občas i trochu dutější. Ale ty opravdu úspěšné (a tím nemyslím jen bambiliony sledujících), maj i něco v hlavě. Mají zajímavé názory na svět, na život, na různé produkty, nebo prosazují zajímavé myšlenky. A těch bylo na tomhle výletu dost.

O přírodě. Tak normálně.

Chjo. Jsem holka z vesniceee! A taky skoro z hor... Takže když vidim kopce, louky, trávy a krávy... tak se neznám! :D Já vim, skoro o každý zemi  kterou navštívím, říkám, jak byla úchvatná. Ale když já jsem takovej vděčnej člověk... :D Každopádně Bavorsko a přilehlé Rakouské okolí je opravdu krásný. Snažila jsem se nassávat atmošku jak to jen šlo, i když to (samozřejmě) zas tak jednoduše nešlo :D protože byl dost nabitej program.

Pokud budete chtít někdy vyrazit na víkendový výlet za horským vzdouškem, vypnout hlavu, hodit po procházkách, na kterých vás doprovází cinkání kravských zvonců a večery trávit v luxusním wellness, pak určitě doporučuju Hotel Panorama Royal Bad Haring. Kromě toho, že má ohromující výhledy z oken i venkovních vířivek a bazénků, tam taky libově vaří. Snídaně i večeře jsou jak s obsluhou, tak formou bufetu, který je už sám o sobě hodně bohatý a pestrý. Jsou prostě místa, kde se oblizujete i po zelným salátu. :D Tohle je jedno z nich.

No a těch pár inspirativních keců...

Hodně mě inspirovala polská pus size blogerka a modelka spodního prádla, na IG jako Galantalala. (Jo a až si ji najdete, rovnou hoďte folow i mně ;) @jsemzena.eu )  Když prostě vidíte, jak se někdo má rád tak, jak je, neřeší zuřivý hubnutí, hyperzelenou stravu, ani nic jinýho - co velmi často podobní lidé řeší - je to fakt, fakt velmi osvěžující. On i ten pohyb a zelená strava se pak dává s mnohem větší chutí, když se to neodvíjí od komplexu, nebo nutnosti dosáhnout konkrétní velikosti. A tak by to, podle mýho, mělo bejt.

V dalších, chystaných článcích, bych se tomuhle tématu určitě ráda věnovala o trochu víc. Kráse a jejím ideálům, reálnýmu životu a snahám té ideální krásy dosáhnout... a tak. :) No a zatím, výlet na fotkách!

výlet v Bavorsku 1

výlet v Bavorsku 2

výlet v Bavorsku 3 výlet v Bavorsku 4 Anita spodní prádlo výlet v Bavorsku 5 výlet v Bavorsku 6 výlet v Bavorsku 7 výlet v Bavorsku 8 Bad Haring Hotel Panorama Royal Bad Haring Hotel Panorama Royal 2 Bad Haring Hotel Panorama Royal Bad Haring Hotel Panorama Royal Bad Haring Hotel Panorama Royal 3 výlet výlet v Rakousku 1 výlet v Rakousku 2

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *