Partneři a spolupráce, Všechny články

Brněnská parfumerie Esta oslavila patnácté narozeniny

Brněnská parfumerie Esta oslavila patnácté narozeniny
Spolupráce

Brněnská parfumerie Esta oslavila patnácté narozeniny

V týdnu jsme se spolu s Danielou Vaněčkovou, za projekt Brno bloguje, vypravily do brněnské parfumerie ESTA, která slavila své patnácté narozeniny. Oslava to byla vlastně dvojitá. Parfumerie slavila patnácté výročí své existence a její zakladatelka, paní Naďa Sedláčková, vlastní šedesátiny. 

Osobní přístup

Ve světě obchodních řetězců a firemních monglomerátů, je podnikání v maloobchodě a službách vždy něčím, k čemu mám velkou úctu a respekt. Ten respekt je dvojitý, v případě, že za vším stojí žena. V tomto případě velmi milá, přátelská a silná osobnost, která nejen že poradí s výběrem, ale ze samotného nákupu udělá zážitek a vtiskne do něj srdečný, "lidský faktor".

Pokud se do parfumerie vypravíte, v podstatě v pár okamžicích zjistíte sami, že paní Naďa Sedláčková je skutečným profesionálem na svém místě, který do své práce dává i kus sebe. Narozdíl od velkých, komerčních parfumerií si zde můžete svůj nákup v klidu užít. Nezřídka si k výběru luxusního parfému dáte i kafíčko a příjemně si popovídáte.

 

Nabídka

Brněnská parfumerie Esta má v nabídce značkové, luxusní parfémy a kosmetiku, která uspokojí i ty nejnáročnější zákaznice. Nicméně, ceny jsou adekvátní nabídce a reálné i pro zákaznice jako jsem já, pořizující si parfém zhruba jednou za půl roku. U zboží máte absolutní jistotu původu, výhradní originály od oficiálních distributorů. Mezi nosné značky brněnské parfumerie Esta patří například Guerlaine, Orlane, Cartier, Hermés, Boucheron, Lalique nebo Molinard Alex Simone Teatro, van Cleef Alpers, Salvatore Ferragamo a další.

Gratulace a recept na krásu

Ještě jednou bych ráda pogratulovala jak parfumerii, tak paní Nadě. Chtěla bych v šedesáti vypadat tak dobře, takže jsem si neodpustila otázku: "Nadi, jak to děláte?"

"Jani, nevím, jestli opravdu vypadám tak skvěle, ale jsem zdravá a to je hlavní", odpovídá paní Sedláčková. "V jednoduchosti je kouzlo, hlavní je radost ze života. Přijímám to dobré, vždy a s úsměvem. Samozřejmě se snažím pečovat o pleť, ale nechci se trápit ani věkem, ani přibývajícími vráskami. Chci svůj věk přiznat. Zdraví je to nejdůležitější."

Tak co holky, zkusíte aplikovat recept na krásu? :) Nebo rovnou zajdete za paní Sedláčkovou a necháte si poradit osobně? ;)

Foto © Jana Rotschein Kuželová

 

 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *