Menu Zavřeno

Recenze: Bělící, zubní pasta Ecodenta a přírodní CC krém Lumene

Recenze: Bělící, zubní pasta Ecodenta a přírodní CC krém Lumene

Spolupráce

Dneska budu „dohánět“ kosmetiku. Přes léto jsem měla krapet „rozlítáno“, což v praxi znamená, že spotřebovávám o 106, ale nestíhám všechno plynule hodnotit na blogu. NICMÉNĚ! Dnes to všechno doženem! :) Začnu u produktů CC krém Lumene a zubní pasta Ecodenta.

Zubní pasta Ecodenta

Čistit si zuby je nejnudnější věc na světě a stejně nudně se mi jeví i většina zubních past. Jasně, od podobného produktu nečekám cestu kolem světa, ale chci říct, že pokud vidím nějakou zajímavou zubní novinku, která se odlišuje, nebráním se testování. :) Ecodentu jsem si vybrala kvůli  složení, které je zajímavější než u většiny zubních past a také kvůli příslibu vybělení skvrn způsobených kávou nebo červeným vínem. Podotýkám: bělení bez obrušování skloviny.

Popis

Složení je zajímavé i chuťově a oproti běžným, zubním pastám působí v ústech „tak nějak ne-stereotypně.  :)) Bergamot, citronová tráva a esenciální oleje pastě dodávají zajímavou příchuť. Mám pocit, že pění o trošku méně, než jsem zvyklá, ale pokud by vám to vadilo, stačí přidat na „dávce“. :)

Co se týká bělícího efektu, po prvním použití jsem jsem měla pocit ne přímo bělejších, ale viditelně čistších zubů. Po pár dnech pravidelného používání by se dalo říci, že mám zuby mírně bělejší. Nicméně jakmile přestanete používat, ztratí se i efekt.

Hodnocení

Jako plus vidím zajímavou chuť a mírně bělící efekt, bez obrušování skloviny. Určitě nečekejte, že vám nějak výrazně vybělí zuby, ale rozhodně je to příjemná změna.

 

Přírodní CC krém Lumene

Minulý rok jsem celkem intenzivně „frčela“ hlavně v přírodní kosmetice. Letos dělám menší ústupky, ale vždycky ráda sahám po přírodnějších alternativách, a v tomto případě je značka Lumene jednou z nich. Hutné make-upy nesnáším, nejradši mám lehčí BB nebo CC krémy s hydratační schopností, ochranou proti UV záření a střední krycí schopností. Tento jsem zkoušela úplně poprvé a musím říci, že mně nadchnul.

Popis

Krém má lehkou texturu, něco mezi sérem a hydratačním krémem. Výborně se roztírá, dobře se mi s ním pracuje a na pleti působí velmi přirozeně. Samozřejmě, záleží i na vaší zručnosti. I pod CC krém používám obličejové sérum nebo krém, aby do sebe pleť žíznivě nenasála barevný pigment, který následně zbytečně zvýrazňuje póry nebo vrásky. Spokojená jsem i s krycí schopností, která je velmi srovnatelná s „mejkapem“.

Hodnocení

Hodnotím velmi kladně texturu, přirozený vzhled pleti po použití i krycí schopnost. Osobně jsem velmi spokojená. :)

Jaký je váš současný, oblíbený, kosmetický produkt?

Těším se na komentáře a další inspiraci! :) J.

Zboží do recenze věnoval eshop ELNINO.CZ

Posted in Partneři a spolupráce

Mohlo by tě zajímat:

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *