Tipy, Všechny články

20 tipů na dárky z lékárny

20 tipů na dárky z lékárny

20 tipů na dárky z lékárny

Vánoce se kvapem blíží a jelikož sama nesnáším nakupování na poslední chvíli, myslím, že je nejvhodnější chvíle vás začít zásobovat nějakou inspirací na vánoční dárky. Osobně už mám to hlavní nakoupeno. Jelikož nemám moc času lítat po obchoďácích a lovit mezi regály, často se realizuji v online nákupech, což zvládnu v klidu u večerního filmu. A tak jsem omrkla pár online obchodů, z nichž jsem někde i sama nakupovala a rovnou vám sestavila nákupního poradce. Pro inspiraci. ;)

Dnes je to inspirace na dárky z lékárny. Nenechte se mýlit, v lékárně nemusíte nakupovat jen pro babičky a dědečky. :) Níže najdete pár tipů, ze kterých si vybere celá rodina. Webové stránky lékárny ze které jsem čerpala, najdete ZDE 

 

Pro eko&bio nadšence a milovníky zdravé stravy

Eko a bio nadšenci jsou všude! :)) Určitě i u vás v rodině se někdo podobný najde. A tak než vymýšlet složitosti, kupte mu prostě to, co má nejraději a v čem se on sám realizuje. Rostlinné a bylinkové šťávy, oleje, nebo něco na zobání už stačí jen zabalit do celofánu a dárek pro "biomila" je na světě. :)

 

www.jsemzena.eu (63)

Rovnou pod stromeček

Pokud vás moc nebaví balení dárků, (nebo to nestíháte) sáhněte po dárkových setech. Krásně vypadají a dají se už jen vsunout do dárkové tašky, nebo jen tak položit pod stromeček. Dárková balení z lékárny se dají pořídit jak pro ženy, muže, rodiče, puberťáky i prarodiče.

www.jsemzena.eu (66)

Pro puberťáky

No a pokud máte pocit, že nákup dárků v lékárně je jen pro starší, nenechte se mýlit. Naopak, v lékárnách se snadněji vybírá kosmetika a přípravky s hojivým efektem. Třeba pro puberťáky na problematickou pleť a akné.

www.jsemzena.eu (65)

Doufám, že vás lékárenský příspěvek inspiroval, nebo vás díky němu napadlo něco dalšího - a pokud ne, třeba se trefím v tipech, které chystám v dalším článku. ;)

 


By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *