Partneři a spolupráce, Tipy, Všechny články

Vyzkoušeno! Moje osobní tipy na vánoční dárky

Vyzkoušeno! Moje osobní tipy na vánoční dárky

Vyzkoušeno! Moje osobní tipy na vánoční dárky

Máme necelých 14 dní do Vánoc, což je čas tak akorát, abychom ještě stihli objednat poslední vánoční dárky s včasným doručením. Nevím, jestli potřebujete inspiraci nebo tipy na vánoční dárky, ale říkala jsem si, že se s vámi podělím o pár kosmetických věcí, který by zaručeně udělaly radost mně. Všechny mám osobně vyzkoušené, některé jsem dostala na základě spolupráce, jiné jsem si koupila sama, ale všechny řadím k produktům, se kterými jsem byla maximálně spokojená. No, takže i kdybyste měly dárky na Vánoce už vyřešené, třeba oceníte jako pár tipů, které můžete vyzkoušet samy.

Vánoční dárky za hubičku

I v malých radostech je velký užitek. Mezi ty, které by rozhodně nadchly mně samotnou, patří matné rtěnky Burjois. Na rtech dlouho vydrží, dobře se nanáší (nejsou příliš suché) a většinou je i hromada odstínů na výběr. V parfumerii Elnino aktuálně seženete například Rouge velvet (která patří k mým nejoblíbenějším) za něco kolem stovky. Paráda!

Pokud byste chtěly udělat mini balíček, doporučuji rtěnku doplnit o přírodní, parfémový olej. Pořídila jsem si ho kdysi ze zvědavosti, a absolutně mne nadchnul. Přestože patří k věcem za hubičku, vůně je luxusní, ideální do kabelky a díky koncentrátu (parfémovaný olej) dlouho vydrží na kůži. Vyzkoušený mám Cherry Blossoms a Melograno, oba byly výborné.

 

Vánoční dárky pro milovnice přírody

70% přírodních produktů, které mám v tuto chvíli doma, je od značky Yves Rocher. Pokud patříte k milovnicím přírodních produktů, nebo hledáte pro tento typ ženy dárek, pak z těch za hubičku můžu doporučit koncentrované sprchové gely a šampóny z řady Plaisirs nature. Méně je více. Menší množství a obal, což já osobně shledávám dost praktickým, ale stejný počet umytí jako u čtvrt litrového gelu. Používám sprcháč i šampón a po každé znova mě fascinuje, že se umeju pár kapkami koncentrátu, který se i v mini množství skvěle napění. Cena je myslím kolem 99,- korun.

Pokud chcete něco dražšího, pečovat o pleť nebo obdarovat někoho produkty s anti-age účinky, pak doporučuji řadu Lifting Vegetal s rostlinným kolagenem. Pravidelné používání je na pleti znát, což se dá říci o ne mnoha produktech.

 

Vánoční dárky pro náročné

No a v neposlední řadě tu mám tip na dárky pro náročné. Pro ženy, které si potrpí na luxusní péči a mají rády, když všechno i vymazleně vypadá, nebo  pro ženy, které jsou zvyklé do sebe investovat. Značka Mary Kay je podle mého názoru ideální pro ženy v produktivním věku, které se  nebojí si dopřát, odměnit se a investovat i do dražších produktů.

Tyto určitě nadchne řada Time weise. Mám vyzkoušený denní a noční krém v kombinaci s čistícím gelem, používám i sonický kartáček. Co se týká anti-age kosmetiky, tak tato je jediná, u které vnímám i zlepšení stavu jemňoučkých vrásek, a to už po pár dnech. Také jako jedna z mála obsahuje peptidy proti stárnutí pokožky a resvearatol, což jsou spolu s collagenem prokazatelně jediné látky, které se skutečně podílí na zlepšení stavu vrásek.  Ostatní je v podstatě jen hydratace, která je samozřejmě také zásadní, ale s vráskami nic moc nenadělá.

Další věcí, která se mi u Mary Kay velmi líbí, je systém ukládání dekorativní kosmetiky, stínů, tvářenek a broznerů, v podobě magnetických paletek. Stíny a další se dají krásně přeskládávat, v palcetce můžete vždy mít jen to, co aktuálně používáte a takže kromě toho, že vypadá nádherně - je i praktická.

 

Tak, prozraďte mi...

Je něco co by vás z těchto věcí pod stromečkem opravdu potěšilo? Jeden nikdy neví... Ježíšek má přece oči všude ;)

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *