Od rekonstrukce k popelářům a další tip na dárek


Všehochuť / Středa, Listopad 22nd, 2017

Od rekonstrukce k popelářům a další tip na dárek

Zaostřeno na dětičky! A dneska především na kluky a na Ježíška.

To si tak surfujete po netu, koukáte čím si zútulnit domov a narazíte na zahradní domky. Fajn, proč nezútulnit i zahradu. Jeden by se nám tam hodil, proč ne. Ve vzduchu visí plánovaná rekonstrukce a vy už vidíte jednotlivé detaily, včetně barvy květináčů. Každopádně, jak už to při net-surfingu bývá, prohlížíte luxusní domky a domky na nářadí, od kterých se přesunete na dětské domečky a najednou se přistihnete, že vybíráte dárek pro synovce. Protože než bude reálný prostor řešit zahradu, uplyne sto padesát let, ale stavebnice nebo popelářské auto je prostě dostupné okamžitě. :D Takže je z toho další tip pro Ježíška!

ImageHandler (2)

Bruder zábava pro velké, malé i nejmenší

Objevila jsem modely Bruder. Fakt luxusní autíčka a auta pro kluky (i holky, proč ne), vychytaná do detailů. Všechna jsou velmi propracovaná a realistická, takže když vaše dítko touží po hodnosti popeláře a vy mu k tomu pořídíte jeho první, popelářské auto do začátku, můžete si být jisti, že jsou ty odpadky čím nabrat i kam vysypat. A to děti (z mých zkušeností) baví nejvíc. Opravdovost a mít všecko právě tak, jak to existuje ve „skutečném světě“ dospělých. Jednotlivé řady produktů Bruder jsou pro děti od dvou, nebo od tří let. Nepatří mezi úplně nejlevnější hračky, ale jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, v kvalitním provedení. Zejména autíčka vhodná pro děti od dvou let jsou zkonstruována tak, aby něco vydržela a nehrozilo žádné odlamování jednotlivých součástek. Což je samozřejmě nezbytnost, protože děti v tomto věku polykají všecko, co se jen vejde do pusy. A co se nevejde do pusy, nacpou si do nosu. :)

No, ať neodbíhám :) Další věcí, která se mi líbí, jsou švýcarské stavebnice Geomag. Určitě je znáte. Kuličky, tyčinky, magnety… ano, to je ono. Nejdřív mne napadlo, že podobná hra je dětem vhodná možná tak k poztrácení součástek, ale když jsem omrkla celý sortiment, zjistila jsem, že i v případě těchto stavebnic je rozlišení podle věku. Dá se tak pořídit stavebnice pro nejmenší, která má jen 8 velkých součástek, s možností různých kombinací. Nebo něco složitějšího a členitějšího, až po stavebnici, která bude bavit i dospěláky. Pro představu přikládám pár fotek hraček, které se mi líbily nejvíce. A kdybyste chtěli pořídit, odkaz najdete na konci článku.  ImageHandler ImageHandler (1) ImageHandler (3) ImageHandler (6)

Odkazy:

https://www.skluzavky.cz/hracky-modely-bruder
https://www.skluzavky.cz/geomag-stavebnice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *