Všechny články

Fotoreportáž: Brunch at Answear! O co šlo?

Fotoreportáž: Brunch at Answear! O co šlo?

Fotoreportáž: Brunch at Answear! O co šlo?

Různé akce a novinky, dvě záležitosti které miluju - i když je dobré si je rozumně dávkovat. ;) Ne vždy člověku všechny "sednou", ale pokaždé si člověk odnese minimálně zážitek a nové poznatky. Přehled musí žena mít!! ;) A abyste jej měly i vy, dnes pro vás mám  menší fotoreportáž z podobné události. Tak se na ni pojďte mrknout! :)

Mám pro vás zbrusu novou informaci! Známý fashion e-shop ANSWEAR.cz  v Praze otevřel nové výdejní místo. Nákupy online se tak stávají ještě praktičtějšími. Své vysněné fashion kousky můžete objednat i vyzvednout v krásné, moderní výdejně, rovnou vyzkoušet v prostorných kabinkách a pokud náhodou něco nesedne tak jak má, výměna či vrácení je mnohem jednodušší.

Při příležitosti otevření se konal sobotní brunch, který jsem navštívila. Ten proběhl přímo v nových prostorách v Galerii Myšák v Praze, ve Vodičkově ulici.

První dojem

Super prostory. Super akce.
Prostory vypadají velmi krásně, prosvětleně, líbil se mi originální způsob dekorace, jakým byly třeba háčky na oblečení - ptačí budky. :) Týmu z Answear zjevně vkus nechybí, což se projevilo i na dekoraci celého brunche, který proběhl v uvolněné, přátelské atmosféře. Setkat jsem se tu mohla s dalšími blogerskými tvářemi, vizážistkami z Clinique, nebo stylistkami z Beauty bar.

Druhý dojem

Miluju vafle od kluků z White Circus. Catering byl vážně bezchybný, ať už ze strany obsluhy nebo výběru jídla a jeho vzhledu. Ochutnala jsem teda jenom vafli, takže nemůžu říci jak s ostatním, ale na tý jsem si fakt pochutnala. :)

Na Answear občas něco koupím a je mi sympatické hlavně to, že jde o značky které znám, ze kterých můžu rovnou omrknout ty které mám oblíbené. Několikrát jsem objednávala například věci z Mango. Výjdena je dobrý nápad, každopádně by to chtělo ještě jednu v Brně prosím! ;)

DSC_7069log DSC_7064log DSC_7062log DSC_7052log DSC_6993log

DSC_7048log DSC_7047log DSC_7018log DSC_7011log DSC_7000log DSC_6996log DSC_6994log

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *