Inspirativní, Móda a styl, Partneři a spolupráce

Jaké si vybrat dámské hodinky, když chcete podtrhnout svůj ženský charakter?

Jaké si vybrat dámské hodinky, když chcete podtrhnout svůj ženský charakter?
  • Jaké si vybrat dámské hodinky, když chcete podtrhnout svůj charakter,
  • tipy na konkrétní modely a značky,
  • co všechno na vás prozradí hodinky, které nosíte.

Jaké si vybrat dámské hodinky, když chcete podtrhnout svůj charakter?

Dnes se budeme věnovat tématu časomíry. Víte jaké si vybrat dámské hodinky, když chcete podtrhnout svůj charakter a co všechno o vás prozradí doplněk na zápěstí? Pokud ne, mám pár tipů jak vyjádřit další kousek sebe sama způsobem, který je vidět na první pohled. Vyberte si, který je vám nejbližší.

Dámské hodinky za vás mohou mluvit

Promýšlejte, kterým hodinkám dopřejete to privilegium vás zastupovat. Škola, práce, byznys, párty, to všechno jsou místa kde potkáváte lidi, kteří často dají na první dojem. Co jim o sobě povíte, když se zeptají "Kolik je hodin"?

Jste přímá, otevřená a racionální, milujete minimalismus a jednoduchost

Přímost, jednoduchost, elegance a styl, to všechno můžete vyjádřit hodinkami značky Boccia Titanium 3180-02 které se vyznačují především svou lehkostí. Odolné a kvalitní materiály, jako je titan a kůže, podtrhnou sílu i smyslnost osobnosti a společně s klasickým ciferníkem vás zařadí do kategorie žen, které ctí tradiční hodnoty, ale kráčí ruku v roce s moderní dobou. Občas máte nárok chodit i s hlavou v oblacích, proto je na ciferníku i ukazatel data, který vás (pokud je třeba) ve vteřině postaví rovnýma nohala na zem a do reality.

P.S. Na tyto hodinky jsem vsadila já a miluju je.

Jste hravá, nekonvenční, originální a zábavná

Jste hravá, něteří známí by řekli, že až dětinská, milujete zábavu a originalitu. Vás nejlépe vystihnou hodinky Casio Collection Vintage v retro designu, inspirovaným legendární hrou PAC-MAN. Pokud chcete módním doplňkem demonstrovat, že se ráda pohybujete v nekonvenčním prostředí a podobně i smýšlíte, pak sáhněte právě po nich. Pac-Manův svět - ve kterém se musíte vyhýbat duchům a který se otiskuje i do vzhledu hodinek, značí, že i vy máte svá tajemství a dřímá ve vás bojovnice.

Jste romantička milující přírodu, která se nezalekne žádných překážek

Opět hodinky značky Casio, tentokrát G-Shock GMA S2100-4A. Romanticky barevný vzhled v kombinaci s G-shock úpravou o vás vypoví, že ač jste romantická duše, nezaleknete se ani novoročního výstupu na Sněžku. Milujete přírodu, vyhledáváte adrenalinové zážitky, nebojíte se výzev a tyto hodinky je s vámi zvládnou, díky vysoké odolnosti pouzdra a minerálního sklíčka. Stopkami můžete měřit nárůst vašich  sportovních úspěchů.

Jste především žena a chcete se líbit

Jste žena a chcete se líbit, sama sobě především. Ráda se obklopujete krásnými věcmi, milujete šperky a ostatně i od vašich hodinek čekáte, že budou zároveň i šperkem, podtrhujícím vaši krásu. Milujete značkové věci a všecko co se třpytí, jste ráda středem pozornosti v životě i na večírcích. Vaše představa života je o lesku a kráse, ale uvědomujete si, že za vším stojí roky píle a tvrdé práce, stejně jako to, že každý večírek má svoje ráno. To všechno vystihují hodinky Citizen Ladies ER0212. Značka Citizen patří mezi klasiky s dlouholetou tradicí, známé především svou kvalitou a dobrým jménem, který zná ve světě doplňků snad každý. Tento typ hodinek je zároveň i zdobný a hravě nahradí luxusní náramek.

Jaké dámské hodinky by nejvíc seděly právě vám?

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *