Partneři a spolupráce, Tipy, Všechny články

Tipy: Když pánské parfémy vybírá žena: Čím se voní Nuny?

Tipy: Když pánské parfémy vybírá žena: Čím se voní Nuny?

Když pánské parfémy vybírá žena: Čím se voní Nuny?

Spolupráce

Holky! Kupujete chlapům (partnerům, manželům) pánské parfémy vy, nebo si je obstarávají sami? :) U nás je to tak, když tedy na chvilku odbočím od těch parfémů, že v životě manželském některý "povinnosti" (ať už ty příjemnější nebo ty, při kterých se mi ježí chlupy na těle) přesublimovaly na mně. :) Výběr a nákup parfémů pro oba je jedním z těch příjemnějších úkolů, který u nás zařizuju já.

Vybírání v obchodech

Klasicky to totiž s Nunym fungovalo tak, že se stavíme v parfumerce (samozřejmě absolutně neúčelově, musí být po cestě za povinnostmi a v 50% ho tam musím zatáhnout já) a pustíme se do "čuchání". Takže muž poctivě nasává odéry a zkouší parfémy jeden za druhým, za 5 minut oznamuje že ho bolí hlava a že vlastně stejně neví co vybrat, páč už mu to smrdí všechno stejně. :)) Takže jsme od vybírání v obchodech přešli na systém dárků a metody pokus omyl, kdy mu něco voní víc, něco méně, "vyplácá" každopádně všecko a postupně jsme to vychytali k dokonalosti a Nunyho spokojenosti. Takže dneska už v podstatě jen oznamuje: "Ženo! Dochází mi voňavka!" :D

Jak vybírám já

Ať už jde o dámské nebo pánské parfémy, mám ve zvyku kombinovat nákupy těch levnějších s těmi dražšími. Vždycky mám nějakou voňavku kterou si trochu víc šetřím a nějakou, kterou se klidně "obleju" :)) od hlavy k patě. Nechápu jak je to možný, ale manžel prostě nerozlišuje a "oblejvá" se každý ráno tím nejpoctivějším způsobem. :D :D  Což je taky fajn, ale vzhledem ke spotřebě se držím zlaté střední cenové cesty. Z těch posledních, nejpoužívanějších vůní byl spokojen například s těmito dvěma:

Hugo Boss Dark blue a Karl Lagerfeld For him

Obě vůně mají jedno společné - a tím je kořeněný základ. To koření je prostě u dospělých chlapů takovej (pro mne) nezbytně nutnej prvek. :) Pouze svěží parfém mi připadá (ať už v mužské či ženské verzi) jednoduchý a prvoplánový, takže hledám vždycky něco lehce "komplikovanějšího". :)) Hugo Boss Dark blue je celkově jemnější a decentnější, Lagerfeld mi připadá o něco víc svěží. Výdrž mají obě vůně celkem stejnou, pár hodin je cítíte stoprocentně, pak už lehce vyprchávají a zůstávají znatelné hlavně na oblečení. Obě vůně můžu doporučit. :)

No a čím se voní vaši "kluci"? :) Nakupují si vůně sami, nebo to u vás taky máte na starost vy?

pánské parfémy Hugo Boss a Lagerfeld

 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *