Výlety a cestování

Výlety: Znojmo a wellness hotel Premium

Výlety: Znojmo a wellness hotel Premium

Tenhle článek už mám napsanej docela dlouho. :) Znojmo jsem stihla cca dva týdny před karanténou, ale teď už bych viděla ideální čas na jeho publikaci. :) Ať se zas je kam těšit!

Výlety: Znojmo a wellness hotel Premium

Po nějaký době zas jeden článek z výletu. Jo, od Vánoc toho volna fakt nebylo moc a většinou čím méně ho je, tím větší problém mám rozseknout koloběh a fakt někam vyrazit. Znáte to? :)  Nicméně! Zadařilo se a tak jsme s "Boženou" (v tomto případě Baruš) vyrazily do Znojma.

Znojmo v kostce

Znojmo je krásný městečko s několika velmi pěknými, historickými dominantami, které stojí za návštěvu. Podle Brněnské drbny se Znojmo dostalo mezi 50 nejkrásnějších, malých měst světa. Svých několik milionů uživatel o tom informoval oficiální web Microsoftu.

Až tady budete, určitě zajděte na místní hrad a k rotundě svaté Kateřiny, odkud je úžasný výhled na kostel svatého Mikuláše. Za zmínku stojí určitě i znojemské podzemí, které jsme teda vynechaly, protože zcela upřímně a na rovinu, náš hlavní cíl byla vířivka sauna a hotelový masér. :)) No a jasný, jako na celé Jižní Moravě i tady můžete objevovat zejména vinné sklípky . :)

   

   

Hotel Premium Znojmo

My jsme vyrazily jednoznačně za "wellnessem". Hotel jsme si vybraly hlavně díky tomu, že poskytuje možnost užívat si v rámci pobytu vířivku, bazén, saunu, páru, a z dalších služeb poskytuje téměř všechno, co se na dámské jízdě hodí. Využily jsme pobytový balíček včetně masáží, tělového zábalu, solné koupele a já vyzkoušela i ozonový box. 

Překvapilo mne, že věkový průměr personálu je hodně nízký. :) Nicméně personál byl velmi příjemný a vždy se snažil maximálně vyhovět.  Vzhledem k tomu, že jsem si v poslední době fakt oblíbila "Bohemku" mne lehce mrzelo jen to, že přestože si ji lze dát ve wellness baru, v hotelové restauraci ani lobby ji prostě nedostanete. Na výběr jsem sice dostala z jiných (pravděpodobně velmi kvalitních) šumivých vín, ale holt "demi je demi" - takže jsem neriskovala celou láhev trpkého neznámého a zůstala u vody. :)

Jídlo i služby v podstatě super, nejspokojenější jsem byla ve wellness, maséři opravdu výborní. Musím přiznat, že masáž tady jsem si užila mnohem víc než tu poslední v Infinit Maximus v Brně a to tam chodím taky ráda. Interiér hotelu a pokojů je velmi moderní a za tu cenu až nadstandardní, řekla bych. Prostředí se mi líbilo moc, všechno působí nově, velmi udržovaně a čistě.

   

   

Víkend na výbornou

Víkendový výlet se vyvedl fakt na výbornou. Odpočala jsem si, změnila vzduch, vyzkoušela nová místa a služby, zase si trochu nastavila priority a jupí do práce! :) Hotel Premium Znojmo určitě vřele doporučuji navštívit. Ceny jsou více než příjemné a pobyt si tu určitě užijete. Já rozhodně plánuju návrat, tak se tam třeba někdy potkáme! :))

       

 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *