Menu Zavřeno

Léto je tu! A letos přišlo v krabici ;)

Léto je tu! A letos přišlo v krabici  ;)

Nojo nojo. Trochu tropy venku, tak je na čase si přiznat, že jaro je definitivně za náma. Achjo. ACHJO!

Ale! Léto taky není vůbec špatný. :) A letos přišlo v dárkové krabici, což mi udělalo ještě větší radost a zpříjemnilo jeho start. :) Yep! Mluvím o Notino Summer boxu z Notino.cz.

Box je nadupaný spoustou užitečných věciček v testrové, nebo cestovní velikosti, což se samozřejmě hodí z několika důvodů. Jednak můžete vyzkoušet širokou škálu produktů za jednu cenu, aniž byste riskovali, že si rovnou objednáte něco velkého a drahého, co vám nakonec nesedne.  Druhá, skvělá možnost využití je na letní cesty, dovolenou, nebo na koupák.

Na dovolenou

Osobně se vždycky snažím všude dostat jen s palubním zavazadlem, takže volím menší kufr. Ale jak víme, to dost omezuje v přepravě povoleného množství tekutin, které tvoří 80% kosmetiky, kterou s sebou potřebujeme. :) Takže cestovní verze micelárky od Biodermy se určitě hodí, stejně jako třeba krém na ruce, nebo na pleť. V boxu najdete třeba intenzivně hydratační krém na pleť od Vichy, nebo zmatňující gel krém LaRoche-Posay s ochranným UV faktorem +50. Pleť je potřeba chránit před škodlivým zářením, což zamezí i předčasnému stárnutí kůže, a neméně důležitá je hydratace.

Hydratace si mohou užívat i vaše rty, se speciální maskou k tomu určenou. Tak když dovolená, proč si ji neužít se vším všudy včetně péče o sebe, aniž bychom musely tahat deset lahví a dvacet tubiček. :) K tomu se skvěle hodí i mini rozprašovače vůní Calvin Klein. Jeden se v pohodě schová i v kapse letní sukýnky a s přehledem vydrží minimálně na 5 použití.

V boxu dál najdeme třeba cukrový peeling od L’Orealu, který je v současnosti dost populární. Upoutala mě zvlášť sprchová pěna Nivea. Pěnový sprcháč ve spreji jsem ještě nezkoušela, takže pro mne novinka.

Na koupák

Na koupák a třeba do plátěné tašky, kterou taky prodává Notino, se určitě hodí jak mini parfém, tak ochranná +50 La Roche-Posay, která se hodí na nejnáchylnější místa ke spálení. V létě se líčím o dost méně, takže vítám lehčí krycí krémy. V boxu je multikorekční emulze od Lancôme a rovnou i makeup pro přirozený vzhled pleti.

Celý obsah boxu můžete prozkoumat přímo na stránkách Notina ZDE

No a já vám samozřejmě opět udělám radost. Jelikož je toho v boxu spousta, tak se s vámi rozdělím a 80% obsahu věnuju V.I.P. fanynkám :) Od prvního června oficiálně běží program / klub / soutěž nebo jak tomu budeme říkat :)) Koncem měsíce, si tak budou moci 3 nej-akčnější z vás, vybrat nějaký dáreček, podle svého uvážení. :) Třeba z Notino-boxu.

Pokud ještě nejste ve hře, mrkněte na info v odkaze: https://www.jsemzena.eu/v-i-p-fans/ a v případě zájmu budu ráda, když rozšíříte naše řady. :)

DSC06683 DSC06689 DSC06694 DSC06707 DSC06717 DSC06720

Posted in Všehochuť

Mohlo by tě zajímat:

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *