Tipy, Všechny články

Líbí se mi: Srpnové nákupy z Olympie Brno

Líbí se mi: Srpnové nákupy z Olympie Brno

Líbí se mi: Srpnové nákupy z Olympie Brno

Každý měsíc pravidelně vyrážím omrknout obchody v Olympii Brno a lovím nějaký ty shopping tipy. :) Co je kde nového, nebo naopak starého, ale  hezkého, či co se prostě líbí mně samotné. Sice vám ty příspěvky hážu po jednom na sociální sítě, ale opět jsem si říkala, že možná uvítáte všechno pěkně pohromadě - a hlavně, že to nepropásnete! Jako odběratelům novinek vám přijde upozornění na blogový článek mailem.

Co mne upoutalo tento měsíc?

Lehký punk u Bati

Miluju černou. Jednak se hodí ke všemu a druhak je víc než přívětivá k větším velikostem. :) Černá pro mne symbolizuje kus rebelie i kus klasiky, což je podle mýho fantastický spojení. :) Takže se není čemu divit, že mne u Bati upoutaly zejména tyto 3 typy botek:

No a kdybyste se tý černý krapet bály, stačí kombinovat s růžovými doplňky. Outfit tak zjemníte a rozzáříte.

Zabavte dětičky

Skočila jsem do Sparkysu. Zajímalo mne, co frčí u nejmladších :D a dozvěděla jsem se, že pořád vedu Petshopáci a jiné, menší postavičky. Tedy když nepočítám u kluků autíčka a u holek nějakou tu vysněnou panenku. Tak jsem si říkala, že koupit na tajnačku pár postaviček (třeba prasátko Pepu s  rodinkou) a vytáhnout je v nejméně očekávanou chvíli v letadle, autě nebo autobuse při nudné cestě na dovolenou, může ledacos zachránit. Třeba vaše nervy - nebo nervy spolucestujících ;)  :)))

Univerzální dárek

Krom toho, že si ve Sklizeno dáte prima občerstvení, najdete tam i spoustu inspirace na dárek pro každého. Znáte to tápání, když má narozeniny někdo přes tři kolena, nebo kolega z práce a vy nevíte, co přesně koupit aby to nebylo mimo mísu. :) Já bych volila čokoládu nebo jiné delikatesy, právě ze Sklizena.

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

5 comments

  1. Svatá pravda černá je ‚Pecka‘ a co takhle s bílou, od soboty mám přírůstek HD plnime si vzájemně svá přání(já ho krotim tady je omezená 90 ubere ,ale moc se mu to nelíbí.On má výkon a spolehlivost . Já za 41 let na dvou kolech ,rozum.

  2. Cerna je sik mam ji rada,nekdy je elegantni,jindy,sportovni,lezerni,proste cerna je ke vsemu.😊🌹🍀😘😇

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *