Tipy, Všechny články

TIP: Módní inspirace ve třpytivě zlaté

TIP: Módní inspirace ve třpytivě zlaté

TIP: Módní inspirace ve třpytivě zlaté

V poslední době fakt šílím ze zlatých doplňků. (To myslim pozitivně!) :D Tak hlavně nosim převážně černou (a to je místy jaksi nudný), kterou ale skvěle "rozbije" a rozzáří nějaký ten doplněk ve zlaté barvě. Myslím, že to odstartovala kabelka z Tezyo. Ale jistá si nejsem, to zas ne. Nicméně! Postupně jsem se odhodlala vyměnit náušnice, piercingy a šla jsem i do zlatých botek :)) Jedny conversky, které jsou taky ze zmíněné obuvi Tezyo a jedny jsem ulovila v Kauflandu. Prostě tak mezi mrkví a jabkama najednou třpitivý espadrilky za hubičku, no tak je hodíte k nákupu. :))

Zlatá je v kurzu už nějakou tu chvilku, jenže "no a co", žejo. :)) Nějak to šlo mimo mně a vlastně až před pár týdny (možná měsícem či dvěma) jsem dostala svůj "zlatej záchvat". :) No a moje echt gold sbírka už  v tuhle chvíli čítá slušnejch pár kousků. Pár jsem vám jich nafotila pro inspiraci.

Módní inspirace 1

Módní inspirace 2

Kabelku se zlatým řetízkem jsem vám už představovala. Děsně se mi na ní líbil i ten malý detail, jako je knoflík na zapínání, který vypadá jako dřevěný, nebo kostěný, či jaký se to dřív dělaly zvláštní zámečky. :)) Sluneční brýle jsem nakonec koupila v Takko. Zkoušela jsem si je v mnoha obchodech, ale jen u těchto se mi líbil odstín skel, který je na slunci do růžova.

Módní inspirace 3

Růžová, ať už odstín růžového zlata nebo čistě narůžovělá, mi prostě hrozně ladí k sobě. Takže mě nadchnul náhrdelník v Cameieu, kterým se dá outfit skvěle doladit. Mám asi dva, takové masivnější náhrdelníky, konečně ve stříbrné i zlaté variantě. :) No a za zmínku stojí taky vitamínovej krém, se kterým mám dost pozitivní zkušenost. Nadopovaný je vitamínem C a revitalizuje pleť, což se hodí do jakéhokoli outfitu. ;) Krém jsem sehnala na notino.cz.

A konečně - moje polo-espadrilky, pantofle z Kauflandu :) Jsou hyperpohodlný a určitě si v nich ještě stihnu užít konec léta a září. Koho by zajímalo, tílko s proužky je z New-Yorkeru a mám ho v plánu s černým kariganem a černými jeansy. :)

A otázka pro vás: Nosíte raději zlatou, nebo stříbrnou?

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *