Všechny články, Ze života

Můj dopis Ježíškovi

Můj dopis Ježíškovi

Můj dopis Ježíškovi

Trošku jsme si povídaly s Boženou, minule… A tak jsme přemejšlely, co že by nás v tom životě udělalo ještě šťastnější. (Což už vlastně skoro ani nejde, že!) :)) Jelikož jsme ale holky šikovný, samozřejmě že jsme daly do kupy aspoň takovej kratší seznam věcí, kterej by tak Dopis Ježíškovi mohl pojmout :))  Tož jedeme:

Milej Ježíšku!
Táhne mi na čtyřicet, ale jsem si říkala, že co bych ti nenapsala. Jednak má člověk přece něčemu věřit a pak… potřebuju toho víc, než všichni ti malí smradi s mobilama v ruce. Těm prej stačí silnější wifi a aktuálnější model stávajícího přístroje. No já jsem náročnější vzorek. A nemiluješ ty výzvy?

Jo, sepíšu ti to radějc do seznamu, ať v tom nemáš bordel:

  1. Prosím tě, lidi ať mě tolik neserou. Kdyby si mohli ten mindrák kompenzovat jinde, moooc by mi to pomohlo. Kup jim ptřeba pastelky a fixky… Však se prodává antistresovejch kuliček, omalovánek a tak dál!
  2. Zdraví ať mi slouží, nejen když to dvěma deckama červenýho potvrdím. A doufám, že je jasný, že „tvrzení“ k tomu všemu taky patří.
  3. Ať mám peněz jako želez. Protože kdo tvrdí, že štěstí si za peníze nekoupíš, jenom neví kam má chodit nakupovat. :) A hlavně, kdo už by se měl v těch milionech topit, než já… Člověk charakterní, skromný, štědrý a finančně velmi rozvážný. :)
  4. Na žádnej průšvih ať mi nikdy nepřijdou, kdyby nějakej náhodou byl, ale že já vůbec žádný nedělám!!
  5. Ať mám smíchu plnou hubu, stejně jako zubů, kterýžto ať mi tam prosím vydrží co dejdéle. Zubaři jsou drahý a v případě, že bys mi nechtěl tenhle dárek přinýst, zaručeně nesmíš zapomenout aspoň na ten třetí.
  6. Síly a estrogenu ať mi neubývá a když už ubývat mi musí, ať to prosím plyne pomalejc, než soudní spory v Brně. To by mohlo klapnout, ne?
  7. Všichni co mám ráda ať chytnou nesmrtelnej moribundus kterej zapřičiní, že se i v devadesáti budou života i chlastu křečovitě držet. :))
  8. Předsevzetí v novém roce ať mi vydrží prosím aspoň do února. Ne že bych snad měla v plánu vážně zhubnout, bejt milejší na lidi kolem sebe a podobný blbosti, ale ať mi snad neklesne sebevědomí hlouběji než musí, z lítosti nad čím dál chatrnější vůlí. :)))
  9. Ocelový nervy taky dej mi, prosím, sice budou asi těžký na nošení, ale nikdy není nad to bacit s nima případnýho lempla po hlavě.
  10. Světový mír, žádný plasty, jídlo i produkty v eko a bio kvalitě pro všechny,  peace, love a všechny tyhle další voloviny… Který ale prosím nemusíš nosit nutně, v případě, že bys musel kvůli tomu lidskou rasu vyhubit. Přeci jen, gorily mám ráda, planetu též… ale aj já si tu chci v klidu dožít. :P

Děkuju pěkně a aj tobě ať se v novém roce daří a záda ať tě nebolej, při tom množství co musíš všude kolem zeměkoule roznosit. :)  

A pravidelná otázka: Co by se objevilo ve vašem dopise pro Ježíška? Těším se na komentáře!

<a href=“https://www.bloglovin.com/blog/18265077/?claim=7b4wg5gvmq9″>Follow my blog with Bloglovin</a>

 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.