Menu Zavřeno

Recenze: Detoxikační, hloubkově čistící mýdlo na pleť

Recenze: Detoxikační, hloubkově čistící mýdlo na pleť

Mám pro vás dneska další, kosmetickou recenzičku. :) Bude to černé, hloubkově čistící, detoxikační pleťové mýdlo od značky Natura Siberica, od které jsem si pořídila více věcí. Takže dnešní ántré zajistí čisté póry!

Popis

Od obalu po obsah, ve mně produkt vzbuzoval příjemný pocit přírodního luxusu. Nevím proč. Možná precizní zpracování balení, které obsahovalo ještě  mycí houbičku navíc. Možná mě oslovila převažující černá barva, která patří k mým oblíbeným…
Natura Siberica patří ke kvalitním kosmetickým značkám za velmi rozumný peníz, která se specializuje na organickou kosmetiku. Valná většina produktů je 100% přírodní a pokud ne, vždy na balení najdete uvedené procento poměru, ve kterém je, samozřejmě, obsah čehokoli nepřírodního, minimální. Bylinky a jednotlivé organické složky pochází ze Sibiřské přírody, z nichž některé si kultivuje značka sama, některé jsou sbírány v divoké přírodě, tzv. Wild harvest. A všecko co je wild mi je tak nějak blízký. :))

Černá houbička (přiložená v balení) se fakt hodí, protože černé je i mýdlo samotné, takže světlou houbu „zašpiní“ :) Po otevření samozřejmě hned očuchávám. :)) V tomto případě si nejsem jistá, jestli mi produkt voní, každopádně mi jeho zápach není nijak nepříjemný. :)) Asi bych to přirovnala k nějakému „voňavému“ krému na boty, nebo tak něco.  :D Každopádně, v tomto případě jsou mi odéry šumák. Chci čistit, hloubkově, takže hlavně když to bude fungovat. :))

Účinky

Nepoužívám dlouho, takže zatím nemůžu říct, že bych měla vyloženě viditelně čistší pleť. Každopádně co mne překvapilo okamžitě po prvním použití, byla vláčnost pokožky. Mýdlo fakt ani trochu nevysušuje, nestahuje pokožku a nevytváří pocit nepříjemného pnutí a to je (řekla bych) u hloubkově čistících produktů, hodně ojedinělá věc. Pro mně velmi příjemná, včetně toho, že je pokožka po umytí skutečně čistá.

Jo, za zmínku stojí tmavá barva. Na obličeji to vypadá trochu strašidelně, ale normálně to spláchne voda, takže v pohodě. V návodu jsem se dočetla, že by se mělo používat dvakrát týdně, kvůli obsahu speciálních bylinných látek, což mě trochu zklamalo.  Prostě chci mydlit denně no. :D Detailněji jsem to zatím nezkoumala, ale asi si to ještě jednou pořádně pročtu. :D

Mínusy

Kdybych si chtěla hodně vymýšlet, jako ekologická značka by Natura Siberica mohla volit i k přírodě přátelštější materiály, než je plast použitý na  výrobu kelímku.

Plusy

Celkově jsem zatím spokojená. Jako velké plus vidím vláčnost pleti po použití, bez pocitu vysušení. Balení vypadá moc pěkně, dalším plusem je přibalená houba na mytí.

 

Posted in Recenze, Všehochuť

Mohlo by tě zajímat:

1 Comment

  1. Pingback:Recenze: Soaphoria Care hydratační a uklidňující čisticí pěna | Jsem žena

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *