Partneři a spolupráce

Recenze: Make-up štětce Revolution, řasenka Collistar a Lumene odličovač

Recenze: Make-up štětce Revolution, řasenka Collistar a Lumene odličovač
Zboží do recenze věnoval eshop Elnino.
Foto ©janakuzelova.cz

Recenze: Kosmetické štětce, řasenka a přírodní odličovač

Mám poctivě otestováno, vyzkoušeno a "jsem redy" na recenzi. Kdo jste na sociálních sítích postřehl, před kratším časem jsem začala používat tyto 3 produkty z eshopu Elnino. Dneska si můžete přečíst jak mi sedly a jak jsem s nimi spokojená.

Make-up štětce od Makeup Revolution

V balení jsou celkem 3 štětce a jedna houbička. Štětce jsou určeny na pudr, tvářenku, oční stíny a houbička na make-up. Já jsem se s tím tedy nepárala a zkusila jsem s těmi štětci všechno možný... :))

Ten největší je určitě velmi použitelný na pudr, pokud chcete nanést větší množství. Shodou okolností mám od této značky ještě jeden, s delším chlupem a trochu větším objemem, který je jemnější, více dokulata a stejně jemňoučce nanáší i pudr. Na pudr je mi teda určitě bližší ten, který už používám déle. Jelikož štětec z této sady má ale kratší štětiny říznuté do roviny, podobně jako štětce na liquid makeup base, testla jsem ho na tekutý makeup. A spokojenost.

Střední štětec mi připadá na tvářenku dost malý, ale asi je to o cviku i o zvyku. Mnohem víc bych ho využila při konturování obličeje např. tmavší složkou makeupu, nebo na aplikaci tekutého rozjasňovače. Takže celkem málokdy. Nejmenší štětec na oční stíny je naopak velmi praktický. Jemný, objemnější, skvěle se s ním stínuje. Všechny štětce mají příjemné, jemné chlupy které dobře drží tvar a nepelichají, ani pro "praní", tedy po čištění šťetců, které už jsem si také vyzkoušela.

K hlavním plusům této sady určitě patří glamour vzhled, který jsem si zamilovala, i když jeden z nich skoro vůbec nevyužiju. :))

Produkt hodnotím čtyřmi hvězdičkami z pěti. ⭐️⭐️⭐️⭐️  

recenze štětce

kosmetické štětce

Lumene odličovač očí a rtů

Hlavní benefit tohoto přípravku je, že je přírodní. Hlavním negativem je, že ho spotřebuji celkem dost na jedno odlíčení a lahvička není nikterak obří. :)) Každopádně, finská značka Lumene je mi určitě sympatická. Přípravek sám o sobě velmi jemně, nevtíravě voní, má gelovou konzistenci a celkově působí příjemně na pleti. Jen díky tomu, že (nevím proč) tak rychle mizí, :)) dávám čtyři hvězdičky z pěti. ⭐️⭐️⭐️⭐️

Řasenka Collistar

A přátelé, to nejlepší jsem si nechala na konec. :) Řasenka Collistar je rozhodně five star product ⭐️⭐️⭐️⭐️ ⭐️ a moje nová láska. Nebyla to teda láska na první pohled, ale jsem s ní nadmíru spokojená a nebála bych se koupit znovu.

Když jsem vyzkoušela poprvé, trochu jsem se lekla, že nic moc, ale po chvíli jsem přišla na to, že s touto řasenkou si to chce jen umět pohrát. Zahušťuje, prodlužuje, ale i krásně odděluje a neslepuje řasy. Pokud s ní pracujete rychle a máte vlastní řasy husté, dlouhé a výrazné samy o sobě, v pár vteřinách máte svůj wow efekt. Já v pár vteřinách potřebuji ještě jednu vrstvu :)) ale ta se po nanesení té první aplikuje velmi těžko, právě díky tomu jak řasenka oddělí a ztuží řasy. Každopádně, přišla jsem na fígl že se stačí líčit pomaleji a střídavě se věnovat vnějšímu a vnitřnímu koutku oka, až řasy dostanete do požadovaného objemu a délky.

Takže JO! Moje nová oblíbená řasenka!

Jaké jsou vaše aktuální, oblíbené kosmetické trháky? Podělte se o ně v komentářích!

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *