Recenze: Saloos, přírodní péče proti vráskám a moje zkušenost


Všehochuť / Sobota, Leden 6th, 2018

Ráda bych více experimentovala na poli přírodní kosmetiky. Což je touha, která pramení nejen z lásky k přírodě, ale upřímně… na trhu je takové moře kosmetických značek a produktů, že jsem se rozhodla zjednudušit si selekci. Tak samozřejmě, ráda vyzkouším kde co, ale v případě, že sháním něco konkrétního a váhám, pak si zúžím okruh možností na ty přírodnější. Naposledy jsem pořizovala dva produkty z oblasti přírodní péče proti vráskám. A moje zkušenost?

Vyhlazující sérum s kyselinou hyaluronovou a multifunkční, suchý olej Intensive Care, jsem pořizovala primárně jako dárek pro maminku. Chtěla jsem něco absolutně hypoalergenního, bez rizika štípání na pleti, nebo očí, na což je mamka zvlášť citlivá. Samozřejmě také mi šlo o to, aby přípravek pečoval, vyživoval a ideálně i řešil “problémy” stárnoucí pleti. A myslím, že jsem nesáhla vedle.

Olej je příjemné, lehké a nepříliš mastné textury. Stačí pár kapek, kompletně se vsákne do pleti a nezanechává mastný povrch. Pokud byste se přeci jen báli mastné pleti během dne, doporučuji nanášet na noc, před spaním. Ráno je naopak ideální pro nanesení séra, které pouze intenzivně hydratuje. Stačí malé množství, krásně se vstřebává, zanéchává pocit jemné, hladké, vypnuté pleti. Osobně by mi oba tyto přípravky velmi sedly. Patří mezi ty kvalitnější a přesto jsou velmi cenově dostupné.

Nejhlavnější ale je, že sedí i mamince. A to je opravdu náročný spotřebitel. :)) Nicméně, žádné štípání, iritace pleti, ani očí, takže jsme obě navýsost spokojené. A můžu doporučit i vám.

Máte nějaké vlastní zkušenosti s produkty Saloos? Těším se na názory v komentářích!

IMG_20171229_142828_1514567212440

2 Replies to “Recenze: Saloos, přírodní péče proti vráskám a moje zkušenost”

  1. Ten squalan je teraz často spomínaný na blogoch. Mal by to byť suchý olej čiže asi ho vyskúšam tiež. Od Saloos som mala kokosový olej caffe latte, ktorý krásne voňal. A tiež levanduľový olej, po ktorom moja pleť tie nebola nijako extra mastná. Myslím, že produkty Saloos sa vyplatia, nie sú drahé, sú prírodné a navyše sú české. Ja rada podporujem lokálne značky, či už tie slovenské alebo české.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *