Výzva #1: Novoroční detox, dáme to společně!


Všehochuť / Neděle, Leden 7th, 2018

Tak děvčata, letošní rok je rokem aktivní snahy! :) Celkem dost z vás se aktivně přihlásilo k tomu, že do toho půjde se mnou. Tak doufám, že mě v tom nenecháte! ;) Jak jsem slíbila, začneme zlehka a reálnými cíli. První výzvou je novoroční detox. Jdete do toho?

Jasně, nikdo nemáme čas. Nikdo nestíháme. A všichni máme spoustu věcí na práci. Ale je to o prioritách. A moje letošní priority jsou, trochu víc dbát o své zdraví. Není to o vzhledu. Je to o dobrém pocitu ze sebe sama. V dalších krocích bych se ráda snažila o to, nastavit si pravidelné stravování s vynecháním několika zlozvyků.

Výzva #1: Novoroční detox, dáme to společně!

Kdy to vypukne: V pondělí. Od pondělního, do úterního rána.

Co pít: Jen čistou vodu bez bublin, ovocné nebo zelené čaje. Zapojit můžete i detoxikační, bylinné čaje, bylinky na odvodnění apod.

Co jíst: Jen ovoce a zeleninu. Rozmixovaná smoothie, zeleninu čerstvou, nebo mírně podušenou. Kdybyste tápali co přesně, projeďte google, nebo se ptejte ostatních v komentářích. :) Určitě se tu najde i plno zkušených a ostřílených. :)  Stejně tak doufám, že se v komentářích rozepíšete, jak vám to jde! :))

Jak jsem již řekla, dáváme si reálné cíle. Jeden den se to dá vydržet. No a když vydržíme, příště dáme dva, tři a na jaře třeba zmáknem celý týden. ;) Kdo chcete nastudovat a rovnou se připravit na zdravější stravování po detoxikaci, mrkněte na TENTO článek, který se mně osobně zdá celkem přínosný.

Tak s chutí do toho! – A snad to přežijeme! :D

novoroční detox

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *