Všechny články

Soutěž: Vyhrajte bandeletky z luxusnipradlo.cz

Soutěž: Vyhrajte bandeletky z luxusnipradlo.cz

Soutěž: Vyhrajte bandeletky z luxusnipradlo.cz

Tak tu máme další soutěž! Ale ještě než se na ni vrhneme, ráda bych vyhlásila výherkyni soutěže minulé, o produkty Mary Kay. :) Z komentářů jsem vybrala odpověď Petry Šmídkové, která psala, že by v batůžku nosila baletní dress, což mi příšlo děsně milý a navíc, k batůžku se to fakt hodí. :)

Takže Peti gratuluji! Pošli prosím SZ nebo mail s adresou, výhru ti pošlu. 

No a dnes už soutěžíme s eshopem luxusnipradlo.cz o krajkové bandeletky. Co to je? No, prej strašně užitečná věc, navíc vypadá velmi esteticky. :)  Mrknout na ně můžete ZDE.

Když jsem se o bandeletkách dozvěděla poprvé a měla možnost si některé vybrat, přišlo mi to děsně komický. S díky jsem odmítla, že odřený stehna nemám. :))) Každopádně… jak šel čas, vedro bylo pořád horší a majitel eshopu nezlomný, trochu víc jsem nad nima přemejšlela. Totiž pokud by mi to asi někdo prezentoval jako praktickou a sexy věc, která zabraňuje tření stehen o sebe, když v létě nosím šaty na holé nohy (a což je nepříjmené, zvlášť když se potíte) pak bych asi odpověděla jinak. Takže jo, přehodnocuju. Srpen mě naučil. :))

No, ať už se na to díváte jakkoli, nemáte rády tření stehen, nebo je máte odřený a nebo si je prostě jen chcete ozdobit… :))) Nyní máte možnost tyto bandeletky vyhrát – a vyzkoušet na vlastní kůži, jestli jsou skutečně tak praktické. :)

Co udělat pro výhru?

Stačí sdílet tento článek a do komentáře napsat, zda už jste o bandeletkách slyšely, nebo je používáte, nebo zda jsou pro vás novinkou a rády vyzkoušíte. Z komentářů bude vybrán jeden výherní, jehož autorce zašle eshop výhru. :)

Soutěž poběží od dnešního dne, do 14.9.

Tak držím palce! :)

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.