Partneři a spolupráce, Tipy

Tip: Jak na šetrné bělení zubů doma s českým produktem Toothy

Tip: Jak na šetrné bělení zubů doma s českým produktem Toothy

Tip: Jak na šetrné bělení zubů doma s českým produktem Toothy

Bělením zubů jsem v podstatě nepolíbená a krom toho, že si jednou za pár měsíců koupím nějakou bělící zubní pastu, jsem až doposud nic jiného nezkoušela. Primárně panuje povědomí, že bělení zubů u profesionála není nic příjemného, což mne logicky nelákalo. No a co se dalších metod týká (včetně zubních past), většinou stojí na abrazivním účinku a dlouhodobé nebo časté používání není nic zdravého pro zubní sklovinu. Není divu, že jsem podobné téma a bělení zubů doma ani u profesionála nijak nevyhledávala. Spokojila jsem se s prostou a jednoduchou péčí o zuby. Tedy až do momentu, kdy jsem objevila produkt Toothy.

bělení zubů doma

Genetiku nepotlačíš aneb kdy se zázraky nedějí

Nutno zmínit, že každý máme (geneticky danou) jinou barvu zubů. Nejsem teda profík, ale řekla bych že genetiku nezměníš ani doma, ani v zubní ordinaci. Nicméně naše barva zubů odráží hlavně (a zejména s postupujícím věkem) z 50% to co jíme a pijeme, ze 30% to jak se staráme o svůj chrup (čištění) a ze 20% zmíněnou genetiku. Takže lze hodně změnit nebo zlepšit. Se správně zvolenou péčí a metodou bělení.

Jak bělit doma na úrovní profesionála

Celý minulý týden jsem poctivě testovala sadu na bělení zubů doma Toothy®️ Starter. No... poctivě...  Tak já se teda přiznám! :) Pro dosažení co nejlepšího efektu je dobré zdržet se po dobu bělení konzumace "barevných" jídel a nápojů, zejména červeného vína, kávy, barevných limonád, červeného ovoce a zeleniny, koření jako je kari, kouření a tak dále. To jsem teda úplně nezvládla. Vlastně vůbec. Až tedy budete hodnotit můj výsledek bělení, je nutné přihlížet k faktu. ;) Jinak jsem se úkolu zhostila velmi obstojně. Hlavně proto, že je celá věc velmi jednoduchá. 

Sada obsahuje bělící gely v aplikátorech, studené led světlo, které aktivuje účinné látky a silikonový obal na zuby na který se aplikuje gel. Celý proces je velmi jednoduchý, rychlý, aplikace i následná údržba sady je snadná a praktická. V pár vteřinách máte nachystáno a v ústech, bělení trvá 10 minut s automaticky nastavenou délkou a upozorněním, v pár vteřinách máte umyto a sbaleno. As easy as that. :)

Co je na všem nejlepší? Princip bělícího gelu a modrého světla používají i v zubních ordinacích za mnohonásobně vyšší cenu, s garantovaným účinkem úplně stejným, jako u produktu Toothy, tzn. zesvětlení až o dva odstíny.

Moje zkušenost a výsledek

Jsem rozhodně spokojená. Na to že jsem dodržování pokynů brala velmi benevolentně, skutečně vnímám viditelný výsledek. Já si tedy na počátku bělení vyfotila jen vrchní zuby, tak jak mi koukaj z pusy :) což byla ale chyba, protože na těch spodních byla změna nejviditelnější. Vysvětluji si to tak že vrchní zuby mám méně dotčené zmíněným postupným zabarvováním. Na horních zubech je tedy výsledek viditelný, ale méně než na těch spodních, které se vybělily téměř na stejný odstín zubů na horním patře. Výsledek posuďte sami, fotky jsou samozřejmě neupravované. Začala jsem někde mezi odstíny 3 - 4 a dostala se na dvojku.

Tak doufám, že se vám můj dnešní tip hodil. Chystáte se vyzkoušet nebo už máte otestováno? Dejte vědět vlastní zkušenost :)

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *