Partneři a spolupráce, Tipy

TIP pro Ježíška: Lepší pleť pod stromeček od Mary Kay

TIP pro Ježíška: Lepší pleť pod stromeček od Mary Kay
Spolupráce

TIP pro Ježíška: Lepší pleť pod stromeček od Mary Kay

Lepší pleť, třeba letos pod stromeček

Už delší dobu se chystám sepsat článek, ve kterém bych s vámi ráda sdílela svých pár super tipů ohledně péče o pleť. Konečně se k tomu dostávám a tak jsem si říkala, že by to mohl být zároveň i prima tip pro Ježíška. ;) Pokud se tedy necháte inspirovat k vyzkoušení, zkuste "tomu vašemu" napsat, nebo ho odkázat na dnešní článek.  :)

Dnes bych vám ráda doporučila několik produktů od značky MaryKay. Všechny z nich už používám poměrně dlouho, minimálně v řádech měsíců, takže jde skutečně o prověřené přípravky, kterým (právem) velmi věřím, především díky viditelným účinkům, které vnímám na vlastní pleti. S Mary Kay pravidelně spolupracujeme a já jsem za to nesmírně vděčná, protože díky tomu jsem objevila řadu time wise a všechno, co dokáže dělat mojí pletí. Ale ať nepředbíhám...

Sonický kartáček

Je fantastickej. Nebudu kecat, že se s ním poctivě drhnu každej den, :) ale používám ho často, a to jak čistící, tak masážní hlavici. Víme, že čištění pleti má zásadní dopad na stav pleti, včetně předčasného stárnutí, takže bych řekla, že tenhle "přístroječek" pomáhá účinně bojovat proti vráskám i nedokonalostem pleti. Po použití v kombinaci s čistícím peelingem, mám výsledný pocit jakoby jste sloupli z obličeje "dva cenťáky tíhy". Nevím jak přesně to definovat, ale je to opravdu výrazně svěžejší, čistší pocit z pleti, včetně pocitu "vypnutí". Pokud na noc ještě nanesete regenerační masku a použijete masážní hlavici, dopřejete relax nejen mimice, které je vidět i ráno po probuzení.

Když jsem opravdu hodně unavená a vystresovaná, hrozně ráda se nořím do horké vany a katráček beru s sebou. Povýšila jsem ho na domácí formu relaxu.

Time wise řada

Jak vidíte už na fotce, používám několik věcí z řady timewise. Tím nejzákladnějším je denní a noční krém, který přispívá ke snížení tvorby vrásek. Opět, nepíšu nic vyčteného, ale tak jak to pocitově vnímám sama na sobě. Při pravidelném používání mi skutečně mizí drobnější vrásečky, pleť je jasnější a vypnutější. Kdybych neměla na vlastní kůži vyzkoušené, asi bych nevěřila jakýmkoliv tvrzením, že krémy na vrásky mohou vůbec něčemu pomáhat. A že jsem jich pár vyzkoušela. Lékárenské značky, přírodní přípravky, produkty k sehnání pouze v kosmetických salonech, jednou nebo dvakrát jsem vyzkoušela i předraženou, luxusní značku...  A jako jo, netvrdím, že byly všechny špatné, nebo jsem s nimi nebyla spokojená. Ale co se týká vrásek, nemůžu říct, že by se dělo něco viditelnýho. Teda kromě Mary Kay. ;) A pak ještě jedné značky o které vám chci taky časem napsat.

Od Mary Kay toho mám víc a zrovna teď se chystám vyzkoušet duo (opět z řady time wise) na mikrodermabrazi, což by měl být opět intenzivní peeling a omlazení pleti, tak vám pak dám vědět, jak jsem spokojena s výsledky. :) Každopádně, zatím absolutně nejnadšenější jsem z výše zmíněných krémů a čistícího kartáčku. Takže pokud chcete od Ježíška lepší pleť pod stromečkem,

v případě těchto produktů určitě nešlápnete vedle.

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *