Partneři a spolupráce, Tipy

Inspirace na třpytivé letní líčení v opáleném vzhledu

Inspirace na třpytivé letní líčení v opáleném vzhledu
Spolupráce

Třpytivé letní líčení

O víkendu jsem měla chvíli času i chuti si jen tak hrát, tak jsem sáhla po posledním balíčku z Mary Kay. Ten byl plný dekorativních, kosmetických novinek, takže jsem si udělala radost a pustila se do testování. Vyzkoušela jsem třpytivé prázdninové líčení v opáleném vzhledu. :) Pokud se vám líbí podobný styl, který je ideální na teplé jarní a letní dny, festival nebo dovolenou, mám pro vás konkrétnější postup a produkty, které jsem použila.

letní líčení v opáleném vzhledu

V hlavní roli bronzery

Make-upy moc nepoužívám, ale mám jeden CC krém od Mary Kay, ten jsem použila jako základ. Samozřejmě, až po nanesení hydratačního séra. Obličej jsem lehce přepudrovala transparentním pudrem. Pak jsem sáhla po pudrovém bronzeru. A s tím jsem se fakt vyřádila. :)) Lehce jsem vykonturovala obličej,  použila místo tvářenky a stejně tak místo očních stínů. Myslím že tenhle pudřík je moje nová, oblíbená, multifunkční "šminka" :D Má výbornou pigmentaci, dá se vrstvit a ztmavovat, což je právě skvěle využitelný i v případě nanášení očních stínů.

Další novinkou MK jsou tekuté oční stíny. Ty jsem nanesla jako linku na horní i dolní víčko. Aby třpytu nebylo málo, sáhla jsem po tekutém rozjasňovači v odstínu Bronze light. Tak ten je taky výbornej. Jen to s ním nesmíte přehnat. :)) Což se mi trochu povedlo, ale nějak jsem se nemohla ubránit "zlatému nadšení" :D :D :D

No nicméně! Až půjdu mezi lidi, rozjasňovače mírně uberu. Nanesla jsem na střed očních víček nad řasami, na lícní kosti... no a tam jsem se měla zastavit. :D Nakonec jsem ale lehce poťupkala i nos... čelo... takže vlastně všecko :D

Nakonec jsem nanesla řasenku, která btw taky stojí za zmínku. Od Mary Kay jsem jich vyzkoušela už několik, ale tahle mi rozhodně sedla nejvíc a patří v současné době k mým nejoblíbenějším. Prodlužuje i zahušťuje, neslepuje řasy, pracuje se s ní dobře a úplně stačí jen jedna vrstva pro parádní řasy.

Rtěnku jsem použila jen nenápadnou, nude odstín a samozřejmě (!!) taky přes rty přejela prstem namočeným v rozjasňovači. :))

Pravda, trochu mi v tom líčení chybí opravdové, prázninové opálení, který většinou zahajuju v dubnu až květnu nějakou kratší cestou k moři. Chjo. Zkusím to dohnat jemně samoopalovacím tělovým mlékem. Mno. O tom zas něco příště, páč ještě nemám otestováno. :)

Jak se vám líbí výsledek mojí bronzový smrště a tip na letní líčení? :))

 

 

 

 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *