Inspirativní, Short-posty, Ze života

Short post 09: Budoucnost není nejistá!

Short post 09: Budoucnost není nejistá!

Short post 08: Budoucnost není nejistá!

Procházíme těžkým a neznámým obdobím. Každý z nás v tuto chvíli zažívá něco, co je pro něj nové, a pro nikoho z nás to rozhodně není nic příjemného. Ať už jde o nošení roušky, osamělost, nudu nebo naopak mnohem větší pracovní a časovou vytíženost, či finanční újmy.

Ne, není to lehký. A ano, emoce, obavy i starosti jsou na místě a jsou přirozené. U řady lidí stoupá napětí, nejistota a strach z budoucnosti. Co se bude dít? Jak to bude vypadat? Jak se to dotkne mně nebo mých blízkých?

Právě v takovýchto obdobích je důležité, čemu člověk věří. Nezávisle na faktech, na strachu... JE NUTNÝ VĚŘIT ve skvělý věci, protože čemu člověk věří, to se z něj pomalu stává. O čem je člověk přesvědčený že bude mít, toho se mu i dostane.

Pokud věříš, že nikdy nic nedokážeš, pak je to pravda. Pokud se ale rozhodneš, že budeš věřit tomu, že všechno zvládneš na 200%, zdravý a bez úhony, pak jsi tomu mnohem blíž než ten, co čeká tragédii.

Budoucnost NENÍ nejistá. Budoucnost je to, čemu věříš. Věř, že to dobře dopadne, ty si se vším včas dokážeš poradit a vyjít ze všeho silnější, moudřejší a zabezpečenější. A budeš to mít. Držte se a držte i ty okolo vás.

 S láskou, J. 🌷 

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

3 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *