Partneři a spolupráce, Tipy, Všechny články

Vyzkoušeno! Přírodní produkty Nuxe pro hedvábnou pleť

Vyzkoušeno! Přírodní produkty Nuxe pro hedvábnou pleť

Vyzkoušeno! Přírodní produkty Nuxe pro hedvábnou pleť

Pokud milujete kosmetiku, stejně jako já, určitě uvítáte pár mých tipů na ověřené, kosmetické přípravky. Z těch, co mám doma už nějakých pár týdnů, můžu vřele doporučit přírodní produkty Nuxe.

Kdo mne sledujete delší dobu, jistě jste postřehli, že tato značka se v mých článcích objevuje celkem často. Ještě se mi totiž nestalo, že bych z jejich nabídky sáhla po něčem, co by mi vyloženě nesedlo.  Tentokrát jsem se rozhodla vyzkoušet matující hydratační krém, deodorant a suchý, multifunkční olej.

Přírodní produkty Nuxe

 

Hydratační, matující emulze bez parabenů

Tuto vysoce hydratační emulzi na pleť jsem se rozhodla vyzkoušet hlavně proto, že mám doma už jiný krém z této řady a jsem s ním opravdu velmi spokojená. Denní krém ze stejné řady je skutečně hydratační zázrak, který zafunguje pokaždé, když mám pleť vysušenou, podrážděnou, nebo naopak když se mi více mastí a má tendenci k tvorbě akné. Tak jsem si říkala, že zkusím i o něco lehčí, matující emulzi. A? Dobře jsem udělala. :)

Hydratační emulze je o něco lehčí než zmíněný krém, skvěle se rozetře i vsákne do pleti. Nejraději ji používám ráno, buď na nenalíčenou pleť, nebo pod make-up. Za dobu používání těchto dvou krémů se mi krásně vyčistila a zklidnila pleť, která působí hydratovaným a zdravým dojmem. Řekla bych, že se mi i snížila tvorba černých teček a akné, což je bez návštěv kosmetičky a pravidelného hloubkového čištění až s podivem. No, já určitě doporučuji,  a vy - pokud vyzkoušíte, rozhodně mi dejte vědět. Jsem zvědavá, jestli budete mít stejnou zkušenost.

Suchý multifunkční olej

Suché oleje budete buď milovat, nebo nenávidět. Například moje mamka na ně má hroznou averzi, kterou já osobně fakt nechápu. :) Suchý olej Nuxe patří ke stěžejním přípravkům této značky a zatím jsem na něj četla (a slyšela) jen samou chválu. Ten základní jsem (přiznám se) nikdy nezkoušela, ale upoutal mne růžový flakónek s květinovou variantou. S olejem na pleť nebo vlasy jsem velmi opatrná a používám výjimečně, ale na tělo používám často a jsem nadšená. Na olejíčku mne baví i jeho výrazná vůně. Po koupeli krásně provoní celé tělo a vůně na kůži i celkem dlouho vydrží. Sprejový rozprašovač usnadňuje nanášení i roztírání, což vnímám rovněž jako praktický benefit.

Deodorant s rýžovým pudrem

Po delší době jsem se rozhodla vyzkoušet další, přírodní deodorant. Přeci jen, ten hliník do podpaží asi nebude úplně ono. Co se přírodních deodorantů a antiperspirantů týká, tak tady mám opravdu bohaté zkušenosti, při kterých mě už i vlastní manžel zapřísahal, ať se na tu přírodu vykašlu. :)) Když jsem zhruba před dvěma lety začala svůj deo experiment, vůbec jsem netušila, jak je v tomto případě těžké najít produkt, který nevoní jako vyždímaný citrón, který se po chvíli mísí i s "vůní" vašeho vlastního potu. :)) Přírodní deodoranty jsou o něco slabší ve strovnání s těmi klasickými, řada z nich sama o sobě nevábně voní (ano, vůně limetek a citronové trávy v podpaží mi nepřipadá vábná), a ochrana proti potu a zápachu je u řady z nich také o dost méně účinná. Nicméně! Dá se najít i velmi adekvátní, přírodní alternativa.

Deodorant Nuxe rozhodně patří k těm nejlepším, které jsem až doposud zkoušela. Voní příjemně čistotou, lehce květinově, nezabraňuje tedy pocení  jako standardní deodoranty, ale velmi účinně chrání proti pachu potu. Pocit vůně i svěžesti vydrží celý den a v případě fyzicky náročnějších aktivit nebo sportu, stačí opakovat aplikaci.

Vyzkoušeli jste?

Pokud máte přírodní produkty Nuxe otestovány, budu ráda, když se podělíte i o vaše zkušenosti v komentářích a poradíte ostatním. Rozhodli jste se nakoupit a zkusit? Opět budu moc ráda, když mi do komentářů napíšete, zda vám "sedlo" moje doporučení.

Přírodní produkty Nuxe

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *