Inspirativní, Partneři a spolupráce, Tipy, Všechny články

Jak rozzářit svůj dům i byt jarní náladou? Zkuste 5 praktických tipů na jaro doma

Jak rozzářit svůj dům i byt jarní náladou? Zkuste 5 praktických tipů na jaro doma
V dnešním článku se dozvíte 5 praktických tipů na jaro doma, jak rozzářit domov barvami bez dramatických změn a investic, získáte inspiraci na konkrétní produkty a zjistíte, jak si vybrat přesně podle svého finančního budgetu.

Jak rozzářit svůj dům i byt jarní náladou? Zkuste 5 praktických tipů na jaro doma 

Patříte k lidem, kteří v mají v pravidelných intervalech nutkání přemisťovat nábytek a dělat v domácnosti "reformy"? Nebo jen čas od času chcete svůj domov něčím osvěžit, obnovit? Jaro je k tomu ideální příležitost. Větve stromů se pomalu obalují pupeny, vzduch je čerstvý a začíná být prohřátý prvními slunečnými paprsky, které postupně nabírají na síle. Tento každoroční jev ve mně probouzí touhu otvírat okna dokořán, třídit šatní skříně a zdobit obydlí. :) Pokud jste na tom podobně, sepsala jsem vám pár tipů, které uspokojí vaše deco choutky a zároveň zajistí, že se váš finanční budget nevymkne kontrole.   

Chtělo by to něco nového 

"Chtělo by to něco nového", říkáte si. Souhlasím. Nemilujte ten pocit, když si v obýváku vyladíte barvičky s čerstvým pugétem tulipánů, který jste si právě s rozkoší koupila cestou z práce a slavnostně ho usadíte na konferenčním stole. Posledně se vám líbilo žluté křeslo ve vitríně luxusního obchodu s nábytkem. To si ale dokážete odpustit, když vidíte cenu. V květinářství jste odolávala sadě květináčů posetými drobnými kvítky. Koupila byste je, ale nemůžete si vybavit, zda skutečně tak ladně sednou k barvě přehozu pohovky, jak to vidíte v představách. Tak víte co? Zkuste si večer nalít deci vínka, otevřete noťas a mrkněte na Favi. 

Pohodlí nákupu z domova a bez zbrklostí 

Kdo neznáte (a to snad ani nevěřím, že někdo takový existuje), Favi je internetový vyhledávač nábytku. Říkám nábytku, ale najdete tam samozřejmě i bytový textil, dekorace, květiny a vlastně všechno co se jen trochu pojí s krásným bydlením. Výhodou je, že můžete vybírat z pohodlí vlastního gauče, v klidu si rozmyslet barvy, které zároveň vidíte jak doma, tak u produktu v obchodě. No, a to hlavní je, přátelé, cena. Stanovený budget máte pod kontrolou, a navíc můžete jednu a táž věc pořídit levněji, díky množství obchodů, které na Favi najdete.  

Jaro doma za pár korun

Anebo pečlivě zvolený luxus, vše je pouze na vás. Vybrala jsem vám tipy na produkty, se kterými rozproudíte jarní vzduch ve vaší domácnosti, bez větších úprav a nutnosti měnit nábytek. Samozřejmě, nechci vás limitovat, takže pokud je ten správný čas na změnu, s chutí do toho v co největším rozsahu! :)

jaro doma tapetaTapety s přírodními motivy

Někdy stačí skutečně málo, a roh vašeho obýváku může připomínat posezení v přírodě. Motivů na tapetách existuje nepřeberně mnoho, stejně tak můžete volit z různých cen. Zkuste si představit, jak by vypadala zeleň na ložnicové stěně za čelem postele.

 

 

jaro doma

Květináče rozkvetlé i bez květin

Polepům stěn zrovna nefandíte? Nevadí! Zkuste oživit okenní parapety květináči, co vám kromě jara připomenou i nejkrásnější okamžiky strávené u babičky. Investice za pár korun vám bude dělat radost v řádech let. Jakmile vám dorazí domů, můžete rozsadit cibule hyacintů a čekat, až vám provoní celý dům.

 

 

Nemáte na růžích ustláno?

Změňte to! Někdy stačí jen koupit nové povlečení a váš spánek bude klidnější. Povlečení s květinovým vzorem dokáže oživit čistě bílou ložnici dotekem pučící romantiky. Pokud si nepotrpíte na růžovou, nabízí se spousta odstínů žluté nebo zelené,  které rozsvítí váš interiér.

 

Když změna, tak pořádná

Výborně! Pak pro vás mám tip na pohovku v barvách slunce a polní trávy. Nemáte doma místo na tak radikální řez? Pak si udělejte radost novou ošatkou na pečivo, která vám u snídaně připomene vaše nejmilejší roční období.

Připraveni na jaro doma i venku?

Já ještě ne tak úplně, ale pomalu se do toho pustím. Je nejvyšší čas! Pokud se vám líbily konkrétní produkty, přidávám odkazy kde přesně je najdete.  Budu se těšit na fotky a komentáře od vás, jak jste přivítali jaro doma, nebo vaše vlastní tipy na jarní dekorace.

Odkazy na produkty:
Povlečení 
Tapeta na zeď
Košík na pečivo
Rozkládací pohovka
Keramický obal na květináč

By jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *