Menu Zavřeno

Plus size je good size, aneb když už – tak už :)

Plus size je good size, aneb když už – tak už :)

Nedávno jsem na Facebooku postla hlášku, že žeru ty ženský, co maj na sobě péřovku… a tak dál. Péřovku nevlastním a v tom co mám, vypadám jak medvědice. V naději, že to bude celý tak nějak „splasklejší“, sáhla jsem po oversize kabátu a radovala se, že se i krapet oteplilo, páč jinak bych v něm asi zmrzla. Pravda je, že když jsem se náhodou zahlédla v nějakém odraze, připadala jsem si stejně krapet alá medvěd…

plus size citát

No tak dojdu za Božkou a ptám se: „Ty, Boženo, řekni pravdu! Že v tom vypadam jak matka medvědice?“ (M&M). Božena se moooc smála. A tak nějak nevim jestli tomu, jak trefně jsem odhadla přirovnání k svému aktuálnímu outfitu, nebo tomu, jak hooodně daleko jsem od pravdy. (Sory, ta verze Bé je dost nevěrohodná, že?). Nic, uklidňovala mě, že prej to takhle nosej všichni, i advokátky (což je sakra pádný argument), kterým jsem se teda nechala uklidnit. :)))

Pár dní na to se vidíme s Růženou. „Ty Růženo, že já v tom kabátě vypadám jako medvědice?“ A Růža na to: „Nooo…“ načež začnu ječet „JAKÝ JAKO NOOO a že mě má takticky uklidňovat o opaku, i kdyby to byla blbost!“ :)) Růža na to, že u nich v nářečí „nooo“ znamená vlastně „nee“ a tak v tom nějak obratně balancovala, zatímco jsme šly omrknout pár krámů. Nojo, krámy.

Nejen že jsem se zase nechala urvat na další slevu. Ale vážně jsem se šíleně zamilovala do takýho ňákýho kužuchu (asi z petflašek) v NewYorkeru. Růžena teda spíš čučela kolem, z čeho že se to dneska dopytle dělaj bundy a že to je na omak jak neoprén a vypadá to jako leskymo, zatímco já mazlila s medvědem na sobě. (Tim kožuchem, rozumíme si.)  Nejprve jsem zkoušela barvu alá Grizzly, ale holky, černá je prostě černá. Tu Růžena pojmenovala Garibald nebo co… (Asi National Geografic). Tož jsem bafla Wilibalda a hrdě si ho odnášela domů.

No protože kočičky, když už – tak už, žejo. A když medvědice, tak pořádná a aj s chlupem! :P :)))

Takže P.S. Plus size je good size a hotovka. Co je krapet tlusté, to je prostě husté. :P :D

plus size

Posted in Ze života

Mohlo by tě zajímat:

4 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *