Soutěž: Vyhraj svůj vlastní foto-obraz zdarma!

Soutěž: Vyhraj svůj vlastní foto-obraz zdarma!

Drahé čtenářky (a čtenáři, pokud tu máme i zástupce mužské populace! :)) Kromě stálého, měsíčního odměňování různými dárky pořád svištíme i v pravidelných soutěžích! Pravidelných soutěžích nepravidelným tempem. :)) A právě dnes pro vás mám jednu další. Můžete vyhrát foto-obraz na plátně, s vlastním motivem nebo fotografií, v rozměrech 60×60 cm. Tak třeba nějakou vaši nejkrásnější a nejletnější fotku. Což? :)

Dárek do soutěže věnují fofr-obrazy.cz , se kterými mám osobní zkušenost. Tak nebudu vám tady přece dohazovat žádný béčka žejo. :) Díky možnosti vyzkoušet výrobek samotný, můžu říct že jde opravdu o pěkné a kvalitní zpracování, které ne vždy (především ne všude) bývá standardem. Kvalita tisku a barev uspokojí i profesionály, sama jsem nechávala tisknout obraz s jemnou grafickou texturou a i ta vyšla naprosto přesně a ostře. Plátno bylo krásně, pevně napnuté, samozřejmě mě zajímala i zadní strana… ;)  Ale musím říct, že i rám, ukotvení a „zasponkování“ bylo velmi precizní. Takže za mě spokojenost – a teď můžete vyzkoušet vy samotní.

Jak soutěžit

Tak opět předpokládáme, že jste fanoušky FB JSEM ŽENA a máte zapnuté sledování. To samé udělejte prosím pro FB fofr-obrazy.cz

A následně:

 1. Sdílej tento článek na svém profilu
 2. Do fb komentáře pod tento článek – vlož fotku, kterou bys rád měl na obraze & označ ty přátele, kterým by se líbila podobná výhra.

Soutěž poběží 7 dní, následně bude vylosován výherce.

Výhra

Výhrou je fotoobraz z vaší vlastní fotografie, velikosti 60×60 cm, tedy typově i rozměrově stejný, jako vidíte na mých fotkách.

✅ Pro získání výhry je nutné splnit všechny podmínky soutěže! Soutěž poběží 7 dní (do pátku 13.7), následně bude vylosován výherce.

Výherce

Bude transparentně vylosován ve videu, klukama z fofr-obrazy.cz po ukončení soutěže. Toto video zveřejníme a označíme i vítěze. :)

No a následně už jen zašlete fotku a můžete čekat svůj supr obraz. 

Tak s chutí do toho! Budu držet palce a sledovat, jak vám to jde! ❤️

jsemzenaeu

Autorka blogu, stresový faktor, nositelka pokoje a dredů :) Ráda píšu, debatuji a přemýšlím o věcech kolem sebe.

4 komentáře

 1. Eva Macháčová napsal:

  Mám tři děti a obraz by byl moc krásný no prostě úžasný

 2. Hana Vymlátilová napsal:

  Obraz ny udělal nám doma ohromnou radost
  Mám sedum dětí,ale na obrázek bych si dala asi tři nejmladší doma 😊

 3. Iveta Hrycjuková napsal:

  Dobrý den, obraz je optavdu dokonalý,moc hezký👏👏👏👏Posílám obrázek svých dětí,moc,moc by nás výhra od vás učinila šťastné. Děkuji za krásnou soutěž. Hezký den přeji☺

 4. Alena napsal:

  Na fotoobraz bych určitě vybrala foto dětí, rostou tak rychle, byla by to krásná vzpomínka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *